Twoje hobby, twoja pasja, twój bakcyl. Zaraź nim innych!
 
IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  


Share | 
 

 Regulamin forum

Go down 
AutorWiadomość
Bakcyl
Admin


Liczba postów : 17
Join date : 01/06/2012

PisanieTemat: Regulamin forum   15/6/2012, 09:47

I. Podstawowe zasady korzystania z Forum:

1. Forum powstało dla osób chcących pokazać czym zajmują się w wolnych chwilach i służy do dyskusji i wymiany doświadczeń na ten temat.
2. Poniższe postanowienia obowiązują wszystkich użytkowników forum.
3. Na Forum obowiązują zasady wzajemnego szacunku i dobrego wychowania.
4. Wszystkie są własnością intelektualną autorów i nie mogą być powielane i wykorzystywane bez ich zgody poza serwisem.
5. Nowe tematy powinny być zakładane w odpowiednich kategoriach i działach, zgodnie z ich nazwami. Jeśli taka kategoria/dział nie istnieje, należy zaproponować to w wyznaczonym do tego miejscu.
6. Żadne wypowiedzi nie powinny być traktowane jako materiał instruktażowy.
7. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek szkód powstałych w wyniku zastosowania się do jakichkolwiek informacji umieszczonych w serwisie właściciel serwisu nie może być pociągnięty do odpowiedzialności.
8. Korzystanie z forum jest bezpłatne.

II. Na Forum zabrania się:

1. Zamieszczania wypowiedzi/materiałów/informacji wulgarnych, obraźliwych, pornograficznych lub zakazanych przez polskie prawo.
2. Umieszczania w konkretnych działach informacji nie związanych z ich przeznaczeniem oraz tzw. szeroko rozumianego spamu.
3. Rozpowszechniania informacji nieprawdziwych lub mogących wprowadzać w błąd.
4. Zamieszczania reklam (nazw) konkurencyjnych serwisów, jak również serwisów komercyjnych, sklepów i firm bez pisemnej zgody Administracji
5. Niedopuszczalne jest umieszczanie wypowiedzi bez żadnej wartości merytorycznej - zawierających wyłącznie reklamę.
6. Prowokowania i umieszczania treści, które pośrednio lub bezpośrednio krzywdziłyby osoby publiczne/osoby prywatne/organizacje/zrzeszenia/stowarzyszenia/uczucia etyczne bądź religijne członków forum, jak również grożenia, szantażowania, bądź pomawiania członków forum jak i innych osób lub instytucji o postępowanie lub właściwości mogące poniżyć je w opinii publicznej czy też narazić na utratę zaufania.
7. Zamieszczanie publikacji/materiałów chronionych prawem autorskim.

III. System ostrzeżeń i kar:

1. Za złamanie regulaminu forum administrator lub moderator ma obowiązek upomnieć słownie użytkownika forum, a w przypadku dalszego niestosowania się do upomnień ma prawo do przydzielania ostrzeżeń lub ostatecznie usunięcia użytkownika z forum na określony czas lub bezterminowo.
2.W wyjątkowych przypadkach łamania regulaminu forum zastrzega sobie prawo do natychmiastowego usunięcia konta użytkownika bez ostrzeżenia i podawania przyczyny.

IV. Postanowienia końcowe:

1. Administracja zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie o czym jednak zawsze będzie informować w odpowiednim ogłoszeniu na forum.
2. Pisanie postów na forum oznacza akceptację regulaminu.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://bakcyle.lovelyforum.net
 
Regulamin forum
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bakcyle :: Dział organizacyjny :: Ogłoszenia-
Skocz do: